Rzetelna firma

Firma „Karton-Pak” istnieje od 2002 roku. Produkcją opakowań tekturowych zajęła się od 2007 roku.  Od tego czasu udało się nam zbudować solidną markę opartą na bardzo dobrej i stabilnej jakości.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment opakowań z tektur falistych 3 i 5 warstwowych fali: E,B,C, BC, BE, oraz tektur litych.

Realizujemy zamówienia opakowań klapowych i fasonowych pod wymiar Klienta i wskazane fefco z pokryciem szarym, jedno lub dwustronnie białym  bez nadruku, a także z nadrukiem fleksograficznym.

Atrakcyjne ceny

Wykonujemy również wyposażenie pudeł i produkty pochodne : przekładki, kratownice, obwoluty, oktabiny oraz bogaty asortyment w tekturach litych.

Surowcem do produkcji naszych opakowań są tektury od renomowanych producentów posiadających certyfikaty ISO, co gwarantuje jego powtarzalność.

„Karton – Pak” ulega nieustannym przekształceniom w zakresie rozbudowy i modernizacji urządzeń produkcyjnych, zaplecza magazynowego oraz biurowego. Rozwój przedsiębiorstwa umożliwia prowadzenie polityki sprzedaży gwarantującej lepsze zaspokojenie potrzeb Klientów.

Wysoka jakość

Rzetelne i odpowiedzialne podejście do Klientów, sprawny marketing i logistyka (własny transport), szybkość realizowana nawet nietypowych zamówień ugruntowało naszą pozycję na rynku.

Do dyspozycji stawiamy zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w branży papierniczej zapewniają komfort w doborze odpowiedniego opakowania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy