Bezpłatna wycena

O nas

poznaj-karton-pak

Poznaj Karton-Pak

Lokalny producent kartonów z doświadczeniem

Nasza firma powstała w 2002 roku, a produkcją opakowań tekturowych zajęła się w 2007 roku. Od tego czasu udało się nam zbudować solidną markę opartą na bardzo dobrej i stabilnej jakości. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment opakowań z tektur falistych 3 i 5 warstwowych fali: E,B,C, BC, BE, oraz tektur litych.
signature

Potencjał i możliwości

Rozpocznij współpracę w oparciu o fakty i liczby.
Witamy w świecie doskonałych opakowań tekturowych, gdzie jakość, innowacja i profesjonalizm spotykają się w harmonii. Jesteśmy liderem w branży produkującej opakowania tekturowe o najwyższej jakości, spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
doswiadczenie

18 lat

Doświadczenie w branży

Firma Karton-Pak istnieje od 2002 roku. Produkcją opakowań tekturowych zajęła się od 2007 roku. Od tego czasu udało się nam zbudować solidną markę opartą na bardzo dobrej i stabilnej jakości. Nasza firma obsługując setki firm w całej Polsce zdobyła doświadczenie, które pozwoliło zbudować solidną markę opartą na bardzo dobrej i stabilnej jakości.
klienci

150 klientów

Wybrało nas

Nasza firma to efekt połączenia pasji, wiedzy i doświadczenia. Nasz zespół składa się z wybitnych ekspertów w dziedzinie projektowania i produkcji opakowań, którzy nieustannie dążą do doskonalenia i innowacji. Nasza misja to nie tylko dostarczanie opakowań – tworzymy rozwiązania, które przekraczają oczekiwania i wyróżniają Twoją markę na rynku, co doceniło już ponad 150 klientów.
kartony

14 milionów

kartonów rocznie

Współpraca z nami to gwarancja perfekcji na każdym etapie, co potwierdza ilość kartonów, którą produkujemy. Rozpoczynamy od głębokiego zrozumienia Twoich potrzeb i celów biznesowych, by dostarczyć Ci opakowania, które nie tylko chronią Twoje produkty, ale także wzmacniają ich wizerunek. Nasze opakowania nie są tylko zewnętrzną osłoną – to także narzędzie marketingowe, które pomaga Ci wyróżnić się i przyciągnąć uwagę klientów.
czas-realizacji

6 - 12 dni

Średni czas realizacji

Dajemy Ci pewność, że każde opakowanie, które opuszcza naszą fabrykę, jest owocem precyzji i zaangażowania. Dzięki naszym opakowaniom tekturowym Twoje produkty nabierają nowego wymiaru, prezentują się elegancko i profesjonalnie, a także pozostawiają niezapomniane wrażenie na Twoich klientach.
flota

Dowozimy terminy i produkty

Flota pojazdów

Posiadamy możliwości logistyczne pozwalające obsłużyć zamówienia dla najbardziej wymagających klientów. Dbamy o bezpieczeństwo przesyłek i realizujemy dostawy na czas, na miejsce, na pewno. Nie akceptujemy pół-środków, ponieważ działamy na 100% naszych możliwości.
certyfikaty

Gwarancja najwyższej jakości

Certyfikaty

Rzetelne i odpowiedzialne podejście do Klientów, sprawny marketing i logistyka (własny transport), szybkość realizacji nawet nietypowych zamówień ugruntowały naszą pozycję na rynku. Do dyspozycji stawiamy zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w branży papierniczej zapewniają komfort w doborze odpowiedniego opakowania. Uzyskujemy certyfikaty od firm uznanych na całym świecie, dzięki czemu możemy potwierdzić jakość naszych produktów.
wyroznienia

Doceniają nas nie tylko klienci

Wyróżnienia

Z dumą informujemy, że otrzymaliśmy następujące wyróżnienia:
  • Brylant Polskiej Gospodarki
  • Efektywna Firma 2020
  • Gepardy Biznesu 2020
  • Mocna Firma Godna Zaufania 2020